cinemabizarre tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sizin gibi insanları aramızda görmekten nefret ediyoruz

2 posters

Sizin gibi insanları aramızda görmekten nefret ediyoruz Empty Sizin gibi insanları aramızda görmekten nefret ediyoruz

Mesaj  Dewil Girl Cuma Şub. 29, 2008 11:21 pm

Arkadaşlar aramızda bazı şereksizler var ve onları aramızda görmekten nefret ediyoruz CBtr ailesi olarak. Özellikle de iki yakın arkadaşın aralarını bozanlardan Ne amaçla böyle bir şey yapıyorlar anlamıyorum. Bunu yapınca ellerine ne geçti onu da bilmiyorum ama sizin gibi insanlar tanımadım ve tanımak da istemiyorum artık. Arkadaşlar bir aile olalım dedik, biribirimizi böyle arkadan vurup dostlukları bozalım demedik. Bu aileye ait olmayan insanlar(insan bile demek istemiyorum onlara) zaten banlandılar. Lütfen bunlar gibi amacı olanlar da siteyi terk etsin...

BU ŞEREFSİZLER BELEN VE DOĞACAN...

En son Dewil Girl tarafından Cuma Şub. 29, 2008 11:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dewil Girl
Dewil Girl
gєηєℓ мσ∂
gєηєℓ мσ∂

Sizin gibi insanları aramızda görmekten nefret ediyoruz Empty Geri: Sizin gibi insanları aramızda görmekten nefret ediyoruz

Mesaj  Rhydon Cuma Şub. 29, 2008 11:25 pm

çok iyi söylemişsin aşkım Exclamation belen ve doacan s****** gidin stemizden!!arkadaşlıklarımızı bozdunuz modlardan birine ve bna asldnz! (doacan) şimdide gerçkleri yznze vrnca kopya ste açnz burda reklam yapıyorsunuz!!

zaten evatr thtr de banlandılar!!

doacan gne bir aslma yüzünden,belende insanların arasını bozmaktan!!

defolun..
sna gvnmdiim içn özr dlrm gkçm Rolling Eyes
Rhydon
Rhydon
!!α∂мιη!!
!!α∂мιη!!

https://cinemabizarretr.yetkin-forum.com